Thu, 22 Apr 2021

Tema Diplome Per Tvsh


Kalkulimi i TVSH në Excel nga Muhamer Ujkani

Kalkulimi i TVSH në Excel nga Muhamer Ujkani by Muhamer Ujkani 5 years ago 8 minutes, 50 seconds 37,704 views

TEFTA RADI Spikere NE TVSH.

TEFTA RADI Spikere NE TVSH. by bertalba 8 years ago 4 minutes, 43 seconds 76,041 views TEFTA RADI.

FMN: Futja e bizneseve te vogla ne TVSH nuk solli rritje te te ardhurave

FMN: Futja e bizneseve te vogla ne TVSH nuk solli rritje te te ardhurave by RTV KLAN 2 years ago 1 minute, 45 seconds 271 views Për , Fondin Monetar Ndërkombëtar, përfshirja e 13 mijë bizneseve të vogla në zinxhirin e tatimit mbi vlerën e shtuar, ka dhënë ...

Hiqet TVSH për jahtet turistike - News, Lajme - Vizion Plus

Hiqet TVSH për jahtet turistike - News, Lajme - Vizion Plus by Vizion Plus TV 1 year ago 1 minute, 15 seconds 1,357 views http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Qeveria ka vendosur te përjashtoje ...

Ulet në 6 % TVSH-ja për turizmin - Top Channel Albania - News - Lajme

Ulet në 6 % TVSH-ja për turizmin - Top Channel Albania - News - Lajme by Top Channel Albania 4 years ago 1 minute, 4 seconds 1,128 views Tatimi mbi vlerën e shtuar , për , akomodimin turistik në Shqipëri do të jetë 6 përqind, nga 20 që është aktualisht.

Heqja e TVSH-se per inputet per bujqesine

Heqja e TVSH-se per inputet per bujqesine by RTV KLAN 2 years ago 1 minute, 31 seconds 441 views Shqipëria pret që të rrisë vitin e ardhshëm prodhimet bujqësore vendase, si në sasi dhe në cilësi. Masa , për , përjashtimin nga ...

RADIO TV SHQIPTAR 1986 tirana albania ARCHIEV

RADIO TV SHQIPTAR 1986 tirana albania ARCHIEV by mosolyt 8 years ago 13 minutes, 28 seconds 110,922 views RADIO TV SHQIPTAR 1986 VIA METEOOR SCATTER.+ INVERSIE+MOONBOUNCE+DIV. ARCHIEF TRIAX S A.

SPIKERET E TVSH-se TE PROGRAMACIONIT TE VJETER | Kinematografia Shqiptare

SPIKERET E TVSH-se TE PROGRAMACIONIT TE VJETER | Kinematografia Shqiptare by Kinematografia Shqiptare 3 years ago 3 minutes, 32 seconds 7,147 views Spikeret e Radio Televizionit Shqiptar te programacionin e vjeter para viteve 90-te.

FESTIVALI I 59-TË I KËNGËS NË RTSH, NATA E TRETË

FESTIVALI I 59-TË I KËNGËS NË RTSH, NATA E TRETË by RTSH - Radio Televizioni Shqiptar Streamed 3 months ago 2 hours, 29 minutes 88,278 views Fest' 59 Nata Finale. Na ndiqni në RTSH 1 HD, RTSH Tani, www.rtsh.al si dhe livestream në rrjetet sociale Facebook ...

Francesk Radi - Zemer e lodhur (Official)

Francesk Radi - Zemer e lodhur (Official) by Françesk Radi 4 months ago 4 minutes, 20 seconds 51,440 views Kompozoi, Françesk Radi. Orkestrimi, Françesk Radi. Interpretimi, Françesk Radi. Teksti, Vangjel Kozma. Viti, 1997, Videoklipi u ...

Festivali i pare i Polfonise Shqiptare pjesa e dyte e festivalit.14.11.2001.

Festivali i pare i Polfonise Shqiptare pjesa e dyte e festivalit.14.11.2001. by Shoqata Polifonia Shqiptare 7 years ago 1 hour, 4 minutes 18,654 views Fillon pjesa e dyt e festivalit me Gr. e Lapardhase,dhe te gjith grupet konkurojne me nga nje kenge secili grup.Drejtor artisti Haxhi ...

Ora News - Tatohen bizneset e vogla, regjistrimi në skemën e TVSH-së më 1 prill 2018

Ora News - Tatohen bizneset e vogla, regjistrimi në skemën e TVSH-së më 1 prill 2018 by Ora News 3 years ago 1 minute, 35 seconds 558 views Bizneset me qarkullim parash mbi 2 milionë lekë, duhet të regjistrohen në skemën e , TVSH , -së brenda datës 1 prill të këtij viti.

Hiqet TVSH për pajisjet e peshkimit - News, Lajme - Vizion Plus

Hiqet TVSH për pajisjet e peshkimit - News, Lajme - Vizion Plus by Vizion Plus TV 3 years ago 1 minute, 40 seconds 196 views http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Qeveria pritet ti japë një mbështetje ...

RTSH • Revista Televizive - 1986

RTSH • Revista Televizive - 1986 by Radio SHARRI - Dragash 5 years ago 5 minutes, 50 seconds 9,883 views Web • http://radio-sharri.info Radio • http://radio-sharri.info/live/ Facebook • https://www.facebook.com/radio.sharri.dragash.

Hyn ne fuqi perjashtimi nga TVSH per rindertimin

Hyn ne fuqi perjashtimi nga TVSH per rindertimin by RTV KLAN 1 year ago 1 minute, 49 seconds 684 views Të gjitha subjektet të cilat do të përfshihen në procesin e rindërtimit të shtëpive të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit do të ...